Neo Coolcam – Безжичен Детектор за Движење

3,599.00 ден

Во комуникацијата помеѓу портата PIR и Z-Wave, PIR може да испраќа пораки за да ве известува кога има движење.

На залиха

SKU: NAS-PD02Z PIR SENSOR Категорија: Ознаки: , ,