Sonoff DW1 – Безжичен детектор за Врата/Прозор

719.00 ден

DW1 е сензор за аларм за врати и прозорци. Сензорот го детектира статусот на отворање и веднаш испраќа порака за известување  до вашата апликација.

Заштитете го вашиот дом од кражби.

 

 

На залиха

SKU: SONOFF MAGNETIC Категорија: Ознаки: , ,