Qubino – Паметен приклучок 16А

5,199.00 ден

Најмалиот паметен приклучок Z-Wave 16A

Измерете ја потрошувачката на енергија и вклучете и исклучете ја струјата од вашиот телефон.

Нема на залиха

SKU: SMART PLUG 16A Категорија: Ознаки: ,