Neo Coolcam – Безжична Сирена

3,599.00 ден

Безжична Сирена е уред што преку звуци и осветлување, го активира алармот и ве известува преку вашиот мобилен телефон

На залиха

SKU: NAS-AB02Z SIREN Категорија: Ознаки: , ,