Neo Coolcam – Безжичен Детектор за вода

3,559.00 ден

Neo Coolcam е компактен сензор за вода со поддршка за Z-Wave. Сензорот ве предупредува кога има истекување или поплава.

На залиха

SKU: NAS-WS02Z FLOOD SENSOR Категорија: Ознаки: , ,