Sonoff – Wi-Fi Прекинувач (4канален)

3,999.00 ден

4 основни Wi-Fi прекинувачи Sonoff интегрирани заедно.

На залиха

SKU: SONOFF 4CH PRO R2 Категорија: Ознаки: ,