Sonoff Паметен Приклучок

1,849.00 ден

Контролирање на приклучоци(штекери) во вашиот дом преку wifi, каде и да сте преку вашиот телефон.

Нема на залиха

SKU: SONOFF S20 Категорија: Ознаки: ,