Vera SECURE Контролна единица

33,999.00 ден

VeraSecure е сеопфатен домашен контролер кој лесно се инсталира, вклучувајќи целосно опремен безбедносен систем за аларм. Тоа е како безбедносен панел за аларм во кутија. VeraSecure прави повеќе од безбедност – можете да ги прилагодите термостатите, контролните светла, гаражните врати и многу повеќе. Управувајте со сè, од една лесна апликација на вашиот паметен телефон, таблет или компјутер.

 

Нема на залиха

SKU: VERA SECURE Категорија: Ознаки: , ,