Sonoff IP66 – Водоотпорно куќиште

559.00 ден

Заштитете го вашиот Sonoff од вода,
Компатибилен со Sonoff Basic/RF, Sonoff Pow/TH10/TH16/G1

На залиха

SKU: IP66 HOUSING Категорија: Ознаки: , ,