Qubino – Модул прекинувач за дозна (2 канален)

4,299.00 ден

Релето Qubino Flush 2 е идеален прекинувач за  светла, вентилатори, печки, машини за перење, пегли, приклучоци за струја, гаражни врати, електрични радијатори, бојлери итн.

Нема на залиха

SKU: FLUSH 2 RELAY Категорија: Ознаки: ,