Адаптер за ЛЕД светилки под 5W

    859.00 ден

    Livolo пластичен адаптер за ЛЕД светилки со мала моќност под 5W

    Нема на залиха

    SKU: Livolo Lighting Adapter Категорија: Ознаки: ,