Sonoff Basic – Wi-Fi Прекинувач

699.00 ден

Основен безжичен паметен прекинувач за Wi-F Вклучете/исклучете ги електричните уреди од каде било со само еден клик.

Нема на залиха

SKU: 500 Категорија: Ознаки: , , ,